Ostatnio przeglądane

Fototapeta "Pole Golfowe" Zobacz większe

Fototapeta "Pole Palmowe"

LO-99066
Nowy produkt

Piękne fototapety w golfowe motywy. Idealny wystój wnętrza każdego golfisty.

Oryginalna dekoracja biura, salony czy sypialni.

Więcej szczegółów

Wymiary:

Wysokość: bez ograniczeń

Szerokość - max. 123 cm 

większe tapety są dzielone na równe części, które są klejone na styk,

 

Rodzaje:

Fototapeta winylowa - 96,00 zł / m2

Fototapeta samoprzylepna - 96,00 zł / m2

Fototapeta lateksowa - 96,00 zł / m2

Fototapeta lateksowa
Wysokiej jakości materiał o gramaturze 212g/m² przeznaczony do zastosowań wewnętrznych, takich jak salon, sypialnia oraz pokój dziecięcy. Fototapeta nie sprawia problemów przy montażu, pozwala się łatwo układać na ścianie. Posiada gładką powierzchnię, nie przepuszcza kleju, co zabezpiecza wzór przed odkształcaniem. Pozwala uzyskać zaskakującą głębię i fotograficzną jakość obrazu. Fototapeta drukowana jest w technologii HP Latex, dzięki czemu zachowuje swoje kolory przez długi czas użytkowania. Można ją delikatnie czyścić wilgotną ściereczką.


Fototapeta winylowa na flizelinie
Wydruk na grubym i wyjątkowo odpornym podkładzie flizelinowym o gramaturze 350 g/m². Pomaga zamaskować wszelkie niedoskonałości ścian. Fototapeta może zostać zastosowana w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak hotele i restauracje.
Wydruk na grubym i wyjątkowo odpornym podkładzie flizelinowym o gramaturze 350 g/m². Pomaga zamaskować wszelkie niedoskonałości ścian. Fototapeta może zostać zastosowana w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu, takich jak hotele i restauracje. Gładka powierzchnia materiału pozwala uzyskać efekt połysku i fotograficzną jakość wydruku. Fototapeta winylowa na flizelinie charakteryzuje się wyjątkową trwałością, jest wytrzymała na rozciąganie i odkształcenia. Przepuszcza parę wodną, pozwalając ścianom oddychać. Można ją przemywać, dzięki czemu doskonale sprawdza się w kuchni oraz w łazience. Nie sprawia trudności w montażu, ponieważ klej nakładany jest tylko na powierzchnię ściany. Drukowana jest w technologii HP Latex, dzięki czemu zachowuje swoje kolory przez długi czas użytkowania. Materiał klasyfikowany jako nieszkodliwy, posiada certyfikat PZH oraz test niepalności.

Fototapeta samoprzylepna
Drukowana na miękkiej folii PCV, przeznaczona do aplikacji wewnętrznej. Doskonale sprawdza się zarówno jako dekoracja gładkich ścian, jak i mebli oraz powierzchni szklanych. Dzięki swoim właściwościom dopasowuje się do oklejanych powierzchni. Specjalnie opracowany klej ułatwia i przyspiesza montaż. Wydruk w technologii HP Latex sprawia, że fototapeta zachowuje swoje kolory przez długi czas użytkowania. Można ją delikatnie przemywać wilgotną ściereczką.

Inne w tej kategorii