Realizacja dostaw

  • Zamówienia opłacone przedpłatą przelewem bankowym lub za pomocą serwisu płatności  oraz potwierdzone przez Sprzedawcę e-mailem „POTWIERDZENIE ZAMÓWIENIA”, potwierdzającym przyjęcie zamówienia do realizacji będą zazwyczaj wysyłane do Klienta w terminie 1-2 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym Sprzedawcy - jeżeli towar jest dostępny na stanie magazynowym. Koszt wysyłki  kurierem wynosi 15 zł na terenie całego kraju przy przedpłacie, 20 zł przy płatności za pobraniem.

  • Jeżeli towar wymaga indywidualnego projektu lub produkt jest chwilowo niedostępny bądź jest robiony na specjalne zamówienie klienta wysyłka będzie realizowana w przeciągu 2 tygodni. W szczególnych przypadkach czas realizacji będzie ustalany indywidualnie z Klientem. Przy płatnością kartą płatniczą czas realizacji musi być wskazany od momentu uzyskania pozytywnej autoryzacji.

  • Zamówienia ze statusem Wymiana wysyłamy dopiero po dostarczeniu do nas wymienianego produktu.

Zamówienia powyżej 500 zł - wysyłka gratis.

  • Czas dostawy paczki krajowej przez kuriera to 48h ( liczy się od chwili nadania paczki - przy zmianie statusu zamówienia na WYSŁANE oraz nie dotyczy dni wolnych od pracy. W momencie nadania przesyłki otrzymujesz na adres mailowy informację z nr przesyłki.

  • Kurierzy dostarczają przesyłki w godzinach swojej pracy ( ok.8.00 do 18.00). Nie ma możliwości zmiany godzin dostawy,dlatego prosimy o podawanie adresu dostawy, gdzie mogą Państwo odebrać paczkę w tym przedziale czasowym. Kurierzy zazwyczaj kontaktują się telefonicznie, prosimy również o podawanie właściwych numerów kontaktowych.

Przesyłki kurierskie są dobrze zabezpieczone opakowaniem i ubezpieczone.

W razie wszelakich pytań proszę o kontakt: 

 galeria@artofgolf.pl lub  pod numerem telefonu 602 314 697.

Dziękujemy,

Art of Golf