O Art of Golf

          Firma Art of Golf powstała z chęci uprzyjemnienia otoczenia golfistom. Golf na całym świecie łączy ludzi, stał się pasją i sposobem na życie. Golfiści to ludzie o odmiennych pozycjach zawodowych, w rożnym wieku czy kolorze skóry - ale jedno ich łączy: MIŁOŚĆ DO GRY W GOLFA. Na polach gracze przeżywają olbrzymie emocje, które czasami wracają z nimi do domu, a niektóre uderzenia są jeszcze długo analizowane.

Galeria Art of Golf proponuje zbiór obrazów, upominków, elementów wystroju wnętrz czy gadżetów. Nasze produkty przywołają niezapomnianą atmosferę pięknych chwil spędzonych na polach.

Rozpiętość produktów o tematyce golfowej jest olbrzymia - od unikatowych mebli o charakterze golfowym przez wyroby artystyczne - obrazy (olejne, akwarele, haftowane, wykonane metodą intarsji) przez olbrzymi asortyment elementów dekoracyjnych (poduszki, obrusy, wazony, karafki, zegary) po gadżety biurowe  oraz drobne upominki.  

Dlaczego Art of Golf?

  • Propozycje są ciekawe, dekoracyjne, uniwersalne i ozdobią każde wnętrze
  • Część z ich nawiązuje do modnego stylu vintage, retro który jest bardzo ozdobny, przywodzu urok dawnych epok, kojarzy się z wikwintnością - oferowane przez nas produkty są wysublimowane w dobrym smaku
  • Dla osób grających w golfa proponowane rzeczy stanowią wartość specjalną, ponieważ każdy hobbysta uwielbia otaczać się pięknymi przedmiotami
  • Produkty nie są produkowane masowo
  • Istnieje możliwość indywidualnego zamówienia oraz personalizacja produktów
  • Prezenty są oryginalne wyszukane specjalnie z myślą o Was

Można tu skomponować zakupy dla własnej przyjemności, prezenty dla znajomych, bądź prezenty biznesowe.

Mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni.

Życzymy udanych zakupów.