Akcesoria

Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów

59,00 zł
Dostępny, W magazynie.
Spinki do mankietów, w kształcie torby golfowej. Wykonane z wysokiej jakości stali, opakowane w eleganckie etui.Świetnie się sprawdzą w szafie każdego golfisty-jako gadżet , podkreślający pasję golfa. Stylowy prezent golfowy. Biżuteria golfowa

35,00 zł
Dostępny, W magazynie.
Stojący zegarek golfowy dla dzieci do postawienia na biurko. Kolorowy w odcieniu świeżej zieleni zegarek dziecięcy przystoi sportowo pokój. Druga wersja  wisząca. Zasilany mechanizmem kwarcowym na baterię „paluszek” - R6 (AA).

39,00 zł
Dostępny, 24h
Notatnik z golfowym wzorem. W środku kartki w kratkę do zapisków. Dekoracja retro golf.Oprawiony w brązową eko-skórę.

39,00 zł
Dostępny, 24h
Notatnik z golfowym wzorem. Zeszyt do golfowych zapisków oprawiony w brązową eko-skórę. W środku kartki w kratkę. Dekoracja retro-golf. Notatnik dostępny również w kolorze zielonym.

39,00 zł
Dostępny, 24h
Notatnik z golfowym wzorem. Dekoracja retro golf.W środku kartki w kratkę.Oprawiony w zieloną eko=skórę.

39,00 zł
Dostępny, 24h
Notatnik z golfowym wzorem.  W środku kartki w kratkę. Zeszyt z brązową okładką z dekoracją retro- golf.

29,00 zł
Dostępny, W magazynie.
Notes na zapiski z golfistą na czele. Czarno - biały stylowy notatnik. Warto zapisać swoje złote myśli, by o niczym nie zapomnieć.

109,00 zł
Dostępny, wysyłka do 3 dni
Kosmetyczka z wizerunkiem golfisty.Materiał to tworzywo sztuczne, łatwe do utrzymania w czystości. Zamek błyskawiczne. Wyposażenie golfisty lub uniwersalny prezent.

89,00 zł
Dostępny, 24 h
Zegarek kieszonkowy na łańcuszku w stylu retro, z otwieraną klapką.Wykonany z mosiądzu, co mu nadaje rasowy wygląd. Na kopercie wygrawerowany golfista. Ciekawy produkt dla golfisty. Praktyczny upominek dla golfistów.

85,00 zł
Dostępny, 24h
Ciekawy, praktyczny stojak na ręczniki papierowe, wykonany z gripu kija golfowego. Ozdoba domu dla osób nawet niezwiązanych z grą w golfa. Drewniana, bukowa podstawka. Oryginalny pomysł na prezent

95,00 zł
Dostępny, do 72 h
Golf biurowy - trenuj nawet w pracy! W zestawie składany kij golfowy - putter, dołek oraz piłeczki. Wszystko w skórzanym etui. Może stanowić miłą odskocznię i chwilę relaksu w biurze podczas codziennej pracy. Gra w golfa biurowego może cieszyć dosłownie wszystkich. Golf biurowy to śmieszny gadżet golfowy.

74,00 zł
Zestaw dla golfisty, zawierający 3 długopisy w kształcie kijów golfowych. 2 mini piłeczki golfowe oraz dołek w etui. Długopisy piszą w kolorach: niebieski, czarny, czerwony. Można wykorzystać jako zestaw długopisów lub mini grę. Praktyczny, zabawny prezent dla golfistów,

54,00 zł
Dostępny, do 3-4 dn
Komplet 3 długopisów w kształcie kijów golfowych w eleganckim etui. Opakowanie inne niż na zdjęciu. Długopisy piszą w kolorach: niebieskim, czarnym, czerwonym. Jest to propozycja upominku dla golfistów. Stylowy i praktyczny golfowy gadżet.

75,00 zł
Dostępny, do 72 h
Zestaw 2 talii kart do gry firmy Piatnik, z dekoracją golfistek w stylu retro. Wiedeńska firma Piatnik & Sohne tradycjami sięga do 1824 r. Opakowanie zawiera 2 talie po 55 kart. Idealne do remika, kanasty i brydża. Oryginalny prezent dla golfistów w stylu vintage.

12,00 zł
Dostępny, 72 godziny
Karta urodzinowa "Dla Pani" z oryginalną ilustracją golfistki w stylu retro, zaprojektowaną przez MAVI - artystkę z Hiszpanii. W środku golfowe życzenia. Karta upominkowa w kopercie i folii.

12,00 zł
Dostępny, 72 godziny
Karta okolicznościowa z życzeniami golfowymi podkreśli każdego wartość prezentu. Karta z ilustracją golfisty w stylu retro zaprojektowana przez MAVI - artystkę z Hiszpanii. Golfowe życzenia w środku. Karta upominkowa w kopercie i folii.

12,00 zł
Dostępny, 24h
Karta urodzinowa "Happy Birhday Fore You" zaprojektowana specjalnie z życzeniami dla dla golfistów.  Piękny dodatek dla każdego prezentu dla golfisty. Zapakowana w elegancką kopertę oraz folię zabezpieczającą.

12,00 zł
Dostępny, 24h
Karta okolicznościowa zaprojektowana specjalnie dla golfistów. Idealny dodatek do prezentu dla golfisty. Zapakowana w elegancką kopertę oraz folię.

12,00 zł
Dostępny, 24h
Karta okolicznościowa zaprojektowana specjalnie dla golfistów. Idealny dodatek do prezentu dla golfisty. Zapakowana w elegancką kopertę oraz folię.

12,00 zł
Dostępny, 24h
Karta okolicznościowa zaprojektowana z myślą o golfistach. Idealny dodatek do prezentu dla golfisty. Zapakowana w elegancką kopertę oraz folię.

89,00 zł
Dostępny, 24h
Portfel wykonany z  włoskiej miękkiej, czarnej skóry. Podwójnie otwierany, z zamykaną kieszonką na bilon, dodatkową przegródką pośrodku, zabezpieczoną zamkiem błyskawicznym. Funkcjonalny z wieloma przegródkami. W środku tabliczka z logo Art of Golf. Ozdobiony grawerem o motywach golfistki w grze.  

89,00 zł
Dostępny, 24h
Włoska, miękka, czarna skóra. Funkcjonalny portfel podwójnie otwierany z zamykaną kieszonką, dodatkową przegródką pośrodku, zabezpieczoną zamkiem błyskawicznym. W środku logo Art of Golf. Ozdobiony grawerem golfowym.  Istnieje możliwość indywidualnego graweru w porfelu. Wyślij nam imię i nazwisko lub krótki napis, który będzie widniał na porfelu. Koszt...

29,00 zł
Dostępny, do 3 dni
Kubek z grą golfową: "Zgadnij gdzie jest piłka". Przed zalaniem kubka wodą powiedz, gdzie Twoim zdaniem znajduje się piłka. Po zalaniu kubka gorącą wodą piłka się pojawi. Ciekawe czy udało się dobrze trafić. Gra nawiązuje do dawnej brytyjskiej gry z lat 70', która pojawiała się w gazecie. Kubek wykonany z wysokiej jakości ceramiki to uniwersalny i...

119,00 zł
Dostępny, 4-6 dni
Kubek porcelanowy dla miłośników gry w golfa, z naniesionym akwarelopodobnym motywem stworzonym przez angielskiego artystę - Harrisona Ripley'a. Produkt angielskiej manufaktury porcelany z długoletnią tradycją. Doskonałej jakości śnieżnobiała porcelana kostna. Prezent nie tylko dla golfistów.Golfowa dekoracja stołu. Indywidualne opakowanie prezentowe.
Pokazuje 1 - 24 z 34 elementów