Odzież

Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów

150,00 zł
Dostępny, 24h
Elegancka, sportowa spódnica w kratę prosto z jesiennej kolekcji. Poszerzona z plisowanymi zakładkami. Wygodna, dobrze się układa z kieszonką z tyłu. Kolor: niebiesko-czarna krata. Dobrze się komponuje z czarnymi getrami. Piękna moda dla golfistek.

150,00 zł
Dostępny, 5 dni
Elegancka, sportowa spódnica w szkocką, czerwoną kratę w golfowym stylu. Wygodna, dobrze się układa, od bioder plisowana. Wysokiej jakości niemnący się materiał. Można połączyć z czarnymi getrami. Jesienna kolekcja.Piękna moda dla golfistek.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Elegancka, sportowa spódnica w  szarą kratę w golfowym stylu. Rozkloszowana, plisowana, wygodna, dobrze się układa. Kieszonką z tyłu. Sportowa spódnica w kratę prosto z jesiennej kolekcji. Niemnący się, wysokiej jakości materiał. Dobrze się komponuje z czarnymi getrami. Piękna moda dla golfistek.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Spódnica golfowa o rozszerzanym fasonie z kontrafałdą z przodu i z tyłu. Przy kieszonce na patce wszyty magnes na przyczepienie markera. Wysokiej jakości materiał poliestrowy, bardzo dobrze się układa.W środku wszyte krótkie spodenki. Zastosowany wzór materiału dobrze maskuje ew. niedoskonałości figury Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Elegancka, rozkloszowana spódniczka golfowa z plisowanymi zaszewkami. Dobrze się układa. Z tyłu mała kieszonka. Wysokiej jakości, niemnący się materiał. Kolor: czerwono-czarna krata. Dobrze się komponuje z czarnymi getrami. Klasyka i elegancja.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Spódnica golfowa o rozszerzanym fasonie z kontrafałdą z przodu i z tyłu. Przy kieszonce na patce wszyty magnes na przyczepienie markera. Wysokiej jakości materiał poliestrowy, bardzo dobrze się układa.W środku wszyte krótkie spodenki.Zastosowany wzór materiału dobrze maskuje ew. niedoskonałości figury Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, 5 dni
Ekskluzywna sportowa spódnica ze spodenkami ,  z tyłu 2 kontrafałdy zamek z boku, dwie duże kieszenie skośne z przodu i jedna mała kieszonka z przodu,. Kolor granatowy z żółtym wykończeniem. Wysokiej jakości, niemnacy się materiał. Wygodna spódnica dla golfistek., Golfowa moda,    

150,00 zł
Dostępny, 24h
Ekskluzywna sportowa spódnica ze spodenkami. Modny,  czerwony kolor . Rozkloszowany, wygodny fason. W środku wszyte krótkie spodenki. . Lekki, przewiewny materiał. Bardzo dobrze się układa. Wygodna spódnica dla golfistek. Golfowa moda.

150,00 zł
Dostępny, W magazynie.
Ekskluzywna sportowa spódnica ze spodenkami, z tyłu 2 kontrafałdy zamek z boku, dwie duże kieszenie skośne z przodu i jedna mała kieszonka z przodu,. Kolor pomarańczowy z granatowym wykończeniem. Wysokiej jakości, niemnący się materiał. Wygodna spódnica dla golfistek. Golfowa moda.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Ekskluzywna sportowa spódnica ze spodenkami. Modny kolor jasno-zielony, połączony z granatowymi dodatkami. Uszyta " na zakładkę", wykończona granatową listwą. Lekki, przewiewny materiał. Wygodna spódnica dla golfistek. Golfowa moda.

150,00 zł
Dostępny, 24 h
Spódniczka o modelu rozszerzanym, z wszytymi spodenkami. W pasie szeroka guma, z tyłu kieszonka. Kolor fantazyjny: różowo -fioletowo - niebieski, materiał: oddychający, niemnący się wysokiej jakości poliester. Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Ekskluzywna sportowa spódnica ze spodenkami. W pasie szeroka guma,z tyłu kieszonka. Rozkloszowany model .Bardzo dobrze się układa. Wesoły wzór niebiesko-żółty dobrze maskuje ew. niedoskonałości figury.  Lekki, przewiewny materiał. Wygodna spódnica dla golfistek. Golfowa moda.
Pokazuje 1 - 12 z 45 elementów