Apparel

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

150,00 zł
Dostępny, 24h
Elegancka, sportowa spódnica w kratę prosto z jesiennej kolekcji. Poszerzona z plisowanymi zakładkami. Wygodna, dobrze się układa z kieszonką z tyłu. Kolor: niebiesko-czarna krata. Dobrze się komponuje z czarnymi getrami. Piękna moda dla golfistek.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Spódnica golfowa o rozszerzanym fasonie z kontrafałdą z przodu i z tyłu. Przy kieszonce na patce wszyty magnes na przyczepienie markera. Wysokiej jakości materiał poliestrowy, bardzo dobrze się układa.W środku wszyte krótkie spodenki. Zastosowany wzór materiału dobrze maskuje ew. niedoskonałości figury. Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, 5 dni
Ekskluzywna sportowa spódnica ze spodenkami ,  z tyłu 2 kontrafałdy zamek z boku, dwie duże kieszenie skośne z przodu i jedna mała kieszonka z przodu,. Kolor granatowy z żółtym wykończeniem. Wysokiej jakości, niemnacy się materiał. Wygodna spódnica dla golfistek., Golfowa moda,    

150,00 zł
Dostępny, 24 h
Spódniczka o modelu rozszerzanym, z wszytymi spodenkami. W pasie szeroka guma, z tyłu kieszonka. Kolor fantazyjny: różowo -fioletowo - niebieski, materiał: oddychający, niemnący się wysokiej jakości poliester. Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Damska sportowa koszulka typu Polo, bez rękawków, z zapinaniem na napy przy kołnierzyku. Materiał  lekki, przewiewny. Koszulka oddychająca. Kolor granatowy z pomarańczowymi wykończeniami. Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, 24h
 Sportowa koszulka typu Polo, bez rękawków, zapinana na napy. Materiał lekki, przewiewny. Koszulka oddychająca. Kolor: czarny. Listwa przy zapięciu wykończona kontrastującym kolorem: czerwonym. Moda golfowa Golf Art.

150,00 zł
Dostępny, 24h
Sportowa koszulka typu Polo bez rękawów,  z zapięciem na napy przy dekolcie. Kolor czarny z wykończeniem listwą w kolorze czerwonym. Materiał lekki, przewiewny, niemnący się. Koszulka oddychająca. Moda golfowa.

150,00 zł
Dostępny, W magazynie.
Sportowa koszulka typu Polo bez rękawów,  z zapięciem na napy przy dekolcie. Kolor granatowy  z wykończeniem listwą w białe groszki. Materiał lekki, przewiewny, niemnący się. Koszulka oddychająca. Moda golfowa.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów